ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

هدیه میزان به آلومینیوم بندرعباس/ بهتر است فیلم مسابقه را تماشا کنید

مربی تیم والیبال میزان خراسان پس از شکست تیم میزان در برابر آلومینیوم بندر عباس گفت: بهتر است چیزی در مورد اتفاقات این بازی نگویم و کسانی که می خواهند بدانند در این بازی چه اتفاقی افتاد بهتر است فیلم مسابقه را ببیند.

باقر سلیمان نژاد در گفتگو  با خبرنگار مهر اظهار کرد: بهتر است چیزی در مورد اتفاقات این بازی نگویم و کسانی که می خواهند بدانند در این بازی چه اتفاقی افتاد بهتر است فیلم مسابقه را ببیند چرا که من قصد ندارم در مورد داوری یا مسائل دیگری که در این بازی اتفاق افتاد صحبت کنم.

 تیم میزان خراسان بازی عصر امروز بازی مقابل آلومینیوم بندر عباس را در حالی واگذار کرده و هدیه دو امتیازی را به میزبانش داد که این تیم ست های اول و دوم را به نفع خودش به پایان رسانده بود.

مسابقه دو تیم میزان خراسان و آلومینیوم بندر عباس اما در سه ست پایانی رنگ و شکل دیگری گرفت و تیم خراسانی  سه ست پایانی مسابقه را به تیم میزبانش آلومینیوم بندر عباس واگذار کرد تا سهم میزان از این مسابقه فقط یک امتیاز باشد.

میزان خراسان در ست های اول و دوم و با نتیجه ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۳ و تیم آلومینیوم المهدی بندر عباس نیز در ست های سوم، چهارم و پنجم و با نتیجه ۲۵-۲۳، ۲۵-۲۳ و ۱۵-۹ پیروز شدند.

مسابقه میزان خراسان و آلومینیوم  بندر عباس عصر چهارشنبه و در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر والیبال کشور، در بندر عباس برگزار شد.

میزان با کسب یک امتیاز این بازی با مجموع ۳۴ امتیاز در مکان سوم جدول لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد.

کد خبر: 73349
ارسال نظر