ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

گوشی خود را لمس کنید تا خودرو را پارک کنید!

بوش در روز دوشنبه در CES، فناوری جدیدش را که به راننده امکان پارک خودروی خود از طریق یک نرم افزار تلفن هوشمند می دهد، معرفی کرد. این تولیدکننده ی آلمانی در کنفرانس خود در لاس وگاس، در خصوص پارک کردن خودکار، مطالبی ارائه کرد.

به گزارش افکارنیوز ، بوش در روز دوشنبه در CES، فناوری جدیدش را که به راننده امکان پارک خودروی خود از طریق یک نرم افزار تلفن هوشمند می دهد، معرفی کرد. این تولیدکننده آلمانی در کنفرانس خود در لاس وگاس، در خصوص پارک کردن خودکار، مطالبی ارائه کرد.

ورنر استروث، رئیس بوش می گوید: " سرانجام خودروهای بدون راننده به حقیقت خواهند پیوست؛ ولی فناوری که به راننده در یک عمل بخصوص مانند پارک کردن کمک کند، قبل از آن عرضه خواهد شد. راه اندازی مرحله به مرحله به تولیدکنندگان، قانون گذاران و مصرف کنندگان کمک می کند که به آرامی خود را با فناوری خودروی خودکار وفق دهند.

با نصب سخت افزار بوش مناسب بر روی خودرو، کاربران می توانند به سادگی، با کشیدن نسخه ی مجازی خودروی خود در تلفن هوشمند، اتومبیل خود را پارک کنند. به گفته ی بوش این ترکیب سنسورها، سخت افزار و نرم افزار، قادر است به سادگی روشن کردن خودرو، آن را پارک کند. تا جایی که به حوزه ی فناوری خودرو مربوط می شود، استروث در مورد پردازش زبان صوتی طبیعی برای وارد کردن مقصد به منظور دریافت مسیر رانندگی و گرفتن تماس تلفنی به صورت هندزفری، مطالبی بیان نمود.
کد خبر: 72422
ارسال نظر