ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

یک نرم افزار ایرانی برای مدیریت زمان

با استفاده از نرم افزار ایرانی بیدار می توانید عملیات خاموش کردن، روشن کردن، راه اندازی مجدد، قفل کردن، خروج کاربر، خاموش کردن نمایشگر، اجرای برنامه و ریبوت کردن مودم ADSL در زمان یا دوره زمانی خاص انجام دهید.

به گزارش افکارنیوز ، استفاده مفید از زمان و برنامه ریزی برای آن همواره برای کسانی که ارزش واقعی زمان را می دانند مورد توجه خاصی قرار داشته است. بدیهی است برنامه ریزی و استفاده از زمان های مرده و بلا استفاده مانند زمان هایی که پشت سیستم خود نیستید، همچنین زمان خواب و حتی زمان هایی که در مسافرت هستید و دسترسی به سیستم خود ندارید می تواند مقدار زیادی از آن زمان های مرده را زنده کند. از این رو نرم افزار بیدار به منظور انجام عملیات خاموش کردن، روشن کردن، راه اندازی مجدد، قفل کردن، خروج کاربر، خاموش کردن نمایشگر، اجرای برنامه و ریبوت کردن مودم ADSL در زمان یا دوره زمانی خاص طراحی شده است.

یکی از کاربرهای مهم این نرم افزار برای مدیریت دانلودهای شبانه و یا انجام عملیات نرم افزاری خاص (بطور مثال انجام آنالیز و محاسبات) در زمان های تعیین شده می باشد. این نرم افزار دارای محیط کاربری کاربر پسند و کاملا فارسی (تاریخ شمسی) می باشد، حافظه بسیار کمی را اشغال کرده و می تواند بطور قابل حمل (Portable) نیز مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین برای نصب و استفاده از آن نیازی به داشتن سطح دسترسی Admin سیستم نمی باشد.

مشخصات


حجم: ۲.۵۵ مگابایت
نسخه: ۱.۵۲
اجرا در: ویندوزهای XP, ۷, ۸

لینک دانلود
کد خبر: 72763
ارسال نظر