ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

گزارش مالی رویانیان شامل چیست؟ فقط بدهی؟

محمد رویانیان ضمن ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده و برنامه های آماده اجرا، در ۷۲ ساعت آینده گزارش مالی خود را در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد داد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان اعلام کرده در ۷۲ ساعت آینده گزارش مالی شفاف باشگاه پرسپولیس از مهر ۹۰ تا دی ماه ۹۱ به وزارت ورزش و جوانان، مدیریت جدید و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراجع قانونی ذیربط داده خواهد شد و در صورت لزوم در رسانه ها نیز منتشر می شود.

وی اعلام کرده این گزارش مالی شامل درآمدها، هزینه ها، بدهی های پرداخت شده از ادوار گذشته و بدهی های برجامانده است که به طور شفاف و به صورت داوطلبانه در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس همچنین قصد دارد گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده در دوران مدیرعاملی خود در پرسپولیس را اوایل هفته آینده ارائه کرده و در گزارشی جداگانه نیز برنامه های اقتصادی و ورزشی آماده اجرا را به هیئت مدیره، مدیریت جدید و وزارت ورزش اعلام خواهد کرد.

رویانیان اعلام کرد وظیفه خود می داند پس از کناره گیری از مدیرعاملی پرسپولیس گزارش عملکردش به ویژه در زمینه مالی را ارائه کند تا ضمن شفاف سازی از انتشار برخی شایعات هدفمند که به پرسپولیس لطمه می زند جلوگیری کند.

رویانیان تاکید کرد تمایلی به رسانه ای کردن گزارش مالی خود ندارد اما در صورتی که ضرورت ایجاب کند گزارش مالی را در رسانه ها منتشر خواهد کرد.
کد خبر: 73625
ارسال نظر