ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

در خطبه های نمازجمعه مطرح شد

تقدیر امام جمعه بردسکن از حضور وزیر بهداشت در این شهر

امام جمعه بردسکن گفت: وهابیت تکفیری، از آمریکا، انگلیس و صهیونیست ها تدارک برنامه های خود را می گیرند و اجرا می کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکن، حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: تعداد ۸ کشور از تکفیری های از خدا بی خبر حمایت می کنند که هر کدام به نوعی از این گروه استفاده خود را می برد.

امینی با اعلام اینکه این کشورها با اهدافی خاص از این گروه حمایت دارند ؛ افزود: عربستان و قطر هزینه های این گروه را تأمین می کنند و از این طریق از آنان حمایت می شود.

وی ادامه داد: همچنین کشورهای پاکستان و افغانستان  و بعضی از کشورهای افریقایی از لحاظ نیرو به آنان کمک دارند و آنان را تقویت می کنند.

امام جمعه بردسکن لزوم هوشیاری ملت ایران را مورد تأکید قرا داد و گفت: دشمنان ایران هیچ وقت مؤفقیت ایران را در سر ندارند، بلکه با هدف ضربه ای دیگر تلاش دارند.

وی با بیان اینکه ملت سرافراز ایران در طول ۳۵ سال از انقلاب اسلامی همیشه توطئه های دشمنان را خنثی کرده است، افزود: ایران اسلامی با توجه به

رهبری انقلاب و وحدت و یکپارچگی آنان در برابر دشمن، همیشه تیر خلاصی را بسوی دشمن رها نموده است.

امام جمعه بردسکن عدم دعوت از ایران برای شرکت در ژنو ۲ را ترفند دیگر دشمن بیان نمود و دفاع مسئولان نظام را در این خصوص ستود.

امینی با اشاره به جناح های کشور در هر رده و مقام افزود: شاخص و ملاک باید خدمت رسانی باشد و از مطامع باید دوری جست.

وی شعارزدگی را مورد نکوهش قرار داد و اظهار داشت: مردم از دادن شعار توسط بعضی از مسئولان خسته هستند و باید سرلوحه کار خدمت بی منت باشد و در امور محوله رنگ و بوی سیاسی به کارها داده نشود.

امینی از حضور وزیر بهداشت و درمان به شهرستان تقدیر کرد و از صدور مجوز ساخت بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی در این شهرستان تشکر نمود.

وی نیز از اداره ورزش و جوانان شهرستان به لحاظ دعوت از مقامات فرهنگی و روحانی به شهرستان  تقدیر نمود و حضور حجت الاسلام دهنوی استاد برنامه گلبرگ را در شهرستان که ۳ برنامه در منطقه اجرا خواهند نمود را به فال نیک گرفت.

امینی نیز در خصوص ایام دهه مبارک فجر و پیروزی های مردم در سال ۵۷ مطالبی را بیان نمود.

انتهای پیام/۲۲۰۲/ر

کد خبر: 73649
ارسال نظر