ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

رئیس شورای شهر بردسکن:

شهردار بردسکن این هفته معرفی می شود

رئیس شورای شهر بردسکن گفت: با توجه به قول مدیرکل شهر و روستای استانداری خراسان رضوی، شهردار بردسکن در هفته جاری با حضور مدیران استانی، معارفه و مشغول به کار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکن، محمد یوسفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۲ ماه از انتخاب شهردار بردسکن توسط اکثریت اعضاء شورای شهر می گذرد که با توجه به پایان سال و برنامه ریزی بودجه سال آینده شهرداری ضروری است، در معرفی شهردار تسریع بعمل آید.

وی جمعیت۲۷ هزار نفری شهر بردسکن را مورد اشاره قرار داد و افزود: بردسکن در مسیر ۸ استان کشور و در شاهراه چندین شهرستان از استان های کشور قرار دارد

و از این حیث این شهر باید نمونه و معرف شهر مذهبی دارالمؤمنین باشد.

وی ورودی های بردسکن از سمت کاشمر و خلیل آباد، از سمت سبزوار و شهرهای شمالی استان خراسان شمالی، مسیر شهرهای بجستان و فردوس و دیگر شهرهای جنوبی استان و خراسان جنوبی و طبس و شهرهای استان یزد را مورد اشاره قرارداد و اظهار داشت: نگاه ما در شهرسازی و زیباسازی هریک از این مسیرها متفاوت خواهد بود و به شکلی انجام می شود که هر بیننده ای موقعیت این شهر را دریابد.

یوسفی شهرستان بردسکن را دارای ۱۰۰ روستا معرفی کرد و افزود: روزانه جمعیت زیادی از روستاها به مرکز شهر مراجعه دارند که به منظور فراهم نمودن

امکانات شهروندان و روسائیان، تمهیدات لازم برای آنان اندیشیده می شود.

گفتنی است: مهدی هنرور شهردار منتخب بردسکن، فرماندار شهرستان جغتای بوده، که هفته گذشته از سمت خود استعفا داد.

انتهای پیام/۲۲۰۲/خ

کد خبر: 73652
ارسال نظر