ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

رئیس آموزش و پرورش خلیل آباد:

تأمین امکانات آموزشی در خلیل آباد را تا حد توان دنبال می کنیم

رئیس آموزش و پرورش خلیل آباد گفت: تا حد توان تأمین امکانات آموزشی برای شهرستان را دنبال می کنم و نخواهم گذاشت از لحاظ رفاهی فرهنگیان منطقه با مشکلی مواجه باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خلیل آباد، حسن صداقتی ظهر امروز در نشست با جمعی از مدیران و فرهنگیان این شهرستان، اظهار کرد: بنا را بر گزارش دادن و بیان اینکه

چه اقداماتی صورت گرفته است نگذاشته ام، بلکه هدف گذاری این مدیریت ارتقاء آموزشی در همه سطوح تحصیلی است که باید مدیران و معلمان با جدیت مضاعف در راستای آن حرکت کنند.

وی افزود: این شهرستان دارای دانش آموزان خلاق و خوش فکر است و فرهنگیان باید با برنامه ریزی لازم این زکاوت را در مسیر پرورش استعدادها، و ارتقاء تحصیل به کار گیرند.

صداقتی تأمین امکانات آموزشی را در شهرستان مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تا حد توان و داشتن امکانات در استان و کشور موضوعات را دنبال خواهم کرد و نخواهم گذاشت از لحاظ رفاهی فرهنگیان منطقه با مشکلی مواجه باشند.

وی بروز خلاقیت و جذب دانش آموزان با برنامه های شور و مشورت در مدارس را توسط فرهنگیان مورد تأکید قرار داد و گفت: شهرستان خلیل آباد با داشتن ۸ هزار دانش آموز و یک هزار فرهنگی باید در پایان سال تحصیلی نیز در مباحث تحصیلی و دیگر رتبه های علمی و فرهنگی در استان و حتی کشور بدرخشند.

وی با بیان کمبودهای ورزشی در شهرستان افزود: داشتن استخر ورزشی حق دانش آموزان این منطقه است که به جد در حال پیگیری آن هستیم.

انتهای پیام/۲۲۰۲/ب

کد خبر: 73653
ارسال نظر