ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

مرکز مدیریت راه های راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد

مه گرفتگی و کاهش دید در گردنه های خراسان رضوی

بنابر اعلام مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، گردنه های کوهستانی استان با مه گرفتگی مواجه هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، رانندگان عبوری از گردنه ­های گوجگی واقع در محور مشهد- کلات، زاغه ها در بخش احمدآباد و مزداوند واقع در محور مشهد - سرخس امروز شنبه پنجم بهمن ماه شاهد مه گرفتگی هستند.

این گزارش با اشاره به این که مه گرفتگی غلیظ منجر به کاهش دید و کندی تردد خودروها در برخی از محورهای استان شده افزود: محورهای قوچان – درگز و قوچان - چناران نیز دچار مه گرفتگی هستند که رعایت نکات ایمنی بویژه سرعت مطمئنه و اجتناب از سبقت های غیرضروری برای رانندگان عبوری از این محورها ضروری است.

همچنین شب گذشته گردنه های گوجگی واقع در محور مشهد – کلات، بید و برغمد در محور سبزوار – اسفراین و گردنه های چکنه شهرستان سرولایت شاهد بارش برف بودند که این امر جاده را در روز جاری لغزنده تر می کند.

مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از تمامی رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند، درخواست کرد قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی ۱۴۱ و یا تلفن ۳۴۱۱۰۰۰-۰۵۱۱ از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند، ضمن این که بنابر اعلام این مرکز، نیروهای راهداری در همه محورهای استان به صورت فعال و برای تامین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

گفتنی است رفت و آمد خودروها در دیگر محورها نیز به صورت عادی جریان دارد.

انتهای پیام/۲۲۰۲

کد خبر: 73781
ارسال نظر