ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

فرمانده انتظامی نیشابور خبر داد

دستگیری ۲ سارق حرفه ای با ۱۹ فقره سرقت در نیشابور

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: با تلاش مأموران کلانتری ۱۷ دررود دو سارق حرفه ای دستگیر شدند و به ۱۹ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

سیدحسن حسینی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت از مغازه انگشترسازی در حوالی این شهرستان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از بررسی صحنه سرقت مغازه با تحقیقات فنی و پلیسی متوجه شدند شیوه به کار رفته در این سرقت مشابه سرقت های دیگر که در سطح شهرستان به وقوع پیوسته است.

وی تصریح کرد: در این راستا مأموران با انجام یک سری ردزنی های اطلاعاتی و اقدامات فنی و پلیسی، سارق را شناسایی کردند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مأموران پس از شناسایی مخفیگاه سارق با هماهنگی مقام قضایی به آدرس وی مراجعه و ضمن دستگیری متهم در بازرسی از منزل وی اموال مسروقه مغازه انگشترسازی را کشف و ضبط کردند.

حسینی تصریح کرد: در بازجویی های اولیه متهم در مقابل ادله و مستندات پلیس به ۱۹ فقره سرقت مغازه منزل لوازم داخل خودرو و… اعتراف و اظهار داشت: تعدادی از این سرقت ها را به اتفاق یکی دیگر از همدستانش که یک جوان ۲۰ ساله است مرتکب شده که بلافاصله همدست وی نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی نیشابور افزود: تعدادی از شاکیان شناسایی و اموال مکشوفه به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون ریال تحویل مالباختگان شد.

گفتنی است با تشکیل پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/۲۲۰۲/

کد خبر: 73782
ارسال نظر