ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

محمدزاده در گفتگو با مهر:

استاندار خراسان رضوی فردا مشخص می شود/ ضرورتی برای انتخاب بومی وجود ندارد

مشهد – خبرگزاری مهر: رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه انتخاب استاندار خراسان رضوی در روز یکشنبه قطعی است، گفت: ضرورتی برای انتخاب استاندار بومی وجود ندارد زیرا مدیر غیربومی و توانمند نیز می تواند به خوبی در این استان مدیریت کند.

حسین محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مدیر غیربومی اما با تجربه و توانمند می تواند عملکرد خوبی در این استان داشته باشد بنابراین نباید تنها بر انتخاب استاندار بومی تاکید شود.

وی با تاکید بر اینکه استاندار لزوما نباید بومی باشد، افزود: استاندار غیربومی باید شناخت لازم و کافی را از ظرفیت های استان داشته باشد و به همین دلیل لزومی ندارد استاندار بومی انتخاب شود.

وی با اشاره به ۳ گزینه ای که مجمع نمایندگان استان به وزارت کشور پیشنهاد کرده اند، ادامه داد: در میان این ۳ گزینه استاندار فعلی خراسان رضوی نیز قرار دارد و نظر قطعی در مورد ابقا و یا انتخاب مدیر جدید از سوی دولت تعیین می شود.

به گفته وی اسماعیل نجار استاندار سابق کرمان نیز یکی دیگر از گزینه ها است.

محمدزاده با اعلام اینکه فردا تکلیف استاندار خراسان رضوی مشخص می شود، افزود: تکلیف استاندار خراسان رضوی فردا مشخص می شود و امیدوارم فردی شایسته و کارآمد به عنوان مدیر این استان برگزیده شود.

کد خبر: 73788
ارسال نظر